UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My pisowcy nie chcemy niemieckich wiatraków. My chcemy ruski węgiel. Batyr też nie chciał niemieckiego BMW ale Tusk go zmusił
Niusy zarublika
My pisowcy nie chcemy niemieckich wiatraków. My chcemy ruski węgiel. Batyr też nie chciał niemieckiego BMW ale Tusk go zmusił
Niusy zarublika