UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My pisowcy nie chcemy niemieckich wiatraków. My chcemy ruski węgiel. Batyr też nie chciał niemieckiego BMW ale Tusk go zmusił

Niusy zarublika

Anuluj