UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Precz z wiatrakami - Ręce opadają. Ty chyba jesteś potomkiem rdzennych amerykanów z plemienia tępa strzała. Sprawdź po ile ten węgiel polski? Jak PiS wygaszał polskie kopalnie i problemów z tym nie miał. W 2025 r. rząd dosypie do górnictwa ponad 9 miliardów no ja znam lepsze potrzeby w tym kraju. Niemcy nie muszę się niczego wyzbywać skoro w puli mają 60% z OZE. A, że potrafią zamknąć przestarzałą elektrownię atomową i gdzieś wznawiają węgiel to już inna historia. Już widzę jak używane wiatraki zapisano w warunkach przetargowych na farmy. Jak Twoi idole wożą się niemieckimi autami problemu nie masz. Wywal wszystko Siemens się nazywa wróć do prania w rzece np..

Marcin40

Anuluj