UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Precz z wiatrakami - Polska weglem stoi ale sprowadzanym z kolumbii i ndonezji.. Ten tani wegiele to tylko z kopalni odkrywkowych i bogdnaki

HvK

Anuluj