UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś nikt w komentarzach nie pochylił się nad "upamiętnieniem" obywatela, który w akcie protestu dokonał samospalenia. A powód był istotny i wydarzenia tamtych czasów uwarunkowały między innymi teraźniejszość. Nazwisko niejakiego L. nazwijmy go tu umownie Balcerka, "speca od wprowadzenia reform" jest nierozwerwalnie związane z tą, jak i innymi śmierciami... Kto przeżył tamten okres, ten doskonale wie o czym piszę...