UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka to Solidarność" dla biedaków, bo Wałęsa jak pan na włościach i ile ma za skórą. Nie chce nawet wspominać, bo mnie trzęsie.


Anuluj