UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka to Solidarność" dla biedaków, bo Wałęsa jak pan na włościach i ile ma za skórą. Nie chce nawet wspominać, bo mnie trzęsie.
Jaka to Solidarność" dla biedaków, bo Wałęsa jak pan na włościach i ile ma za skórą. Nie chce nawet wspominać, bo mnie trzęsie.