UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Trochę szacunku! - Podejmij uczciwą pracę, podnieś kwalifikacje.18-30 latkowie sami skazują się na ubóstwo, bo świadomie nie podejmują pracy. Nic nie potrafią, nie mają wykształcenia a oczekiwania, wielkie, byle jakiej pracy się nie imają, lepiej załapać się na programy socjalne. Sprawdź ilu obcokrajowców pracuje w Polsce, bo szlachta nie chce pracować. Koszty przemian gospodarczych poniosły pokolenia wówczas pracujące. Weź się do roboty, albo zostań przedsiębiorcą tak jak uczyniły miliony w trakcie transformacji ustrojowej i nie becz.