UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze ostatnie, trzecie pytanie: czy szanowni przodownicy PRLu, zdają sobie sprawę, że zgodnie z przepisami aktualnej Konstytucji i ustaw karnych, za to co robili co roku 1 Maja, dziś byliby za kratami w pasiakach? Propagowanie takich ustrojów i ideologii, połączone z oddawaniem wiernopoddańczych hołdów takim symbolom i postaciom na portretach, jest karane. Przez 50lat rok w rok chodziliście czcić system i ludzi, którzy nosili w kieszeniach złote zęby, wyrwane polskim oficerom, tuż przed zasypaniem ich ziemią w katyńskich lasach. Mam nadzieję, że resztki przyzwoitości nakażą Wam oddanie szacunku dzisiejszej młodzieży, która nie hańbi się w taki sposób i nie paraduje z takimi symbolami po mieście, oddając się wiernie pod but okupanta.
Trochę szacunku!