UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
żenujące! 45 lat minęło, a Oni ciągle jak smarkacze w piaskownicy!!! żenada, chłopcy i dziewczynki! wstyd!!! A pewnemu "anonimowi", który bohatersko broni, rzekomo obrażanego Karola Nawrockiego, pragnę odpowiedzieć, że tego osobnika nie godzi się nazywać "Pan Prezydent"!!!! I wybór na tę zaszczytną funkcję, będzie się Polsce i Polakom odbijać długo czkawką!!!!
zawiedziony stefek