UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na łamach tego powskiego organu dosyć swobodnie obrażacie Pana Prezydenta. Na serio myślicie, że chroni was doktryna nojmana?
Na łamach tego powskiego organu dosyć swobodnie obrażacie Pana Prezydenta. Na serio myślicie, że chroni was doktryna nojmana?