UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Służba to była może 50 lat temu, teraz to jest normalna praca jak każda inna. Nikt nikomu służył nie będzie, ludzie mają jakiś wyidealizowany obraz szpitali „ a położe się mają przy mnie chodzić i już bo to ich SLZUBA”, co za średniowiecze. Nikt nie bierze pod uwagę że na 10 pacjentów przypada jedna pielęgniarka, wystarczy że jeden pacjent wymaga więcej uwagi i juzbjest dramat. Zwłaszcza jak pozostałe 9 ma wygórowane oczekiwania w stylu „ proszę otworzyć okienko, poprawić kołderkę, uśmiechnąć się „


Anuluj