UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gregor82 - Jak żonie ciężko to niech do Wójcika idzie. Ludzie jak ludzie taka praca nie każdy się nadaje. Sam chodzisz bez kolejki bo żona cię wciśnie do kolegów lekarzy więc nie wiesz o czym mówisz. Pod sejmem to żona chyba była po podwyżkę jak pamiętam .


Anuluj