UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy przychodzić na SOR w poważnych sprawach, a nie z katarem …… dopóki ludzie nie zrozumieją od czego jest SOR będą po 8 godzin siedzieć z katarem i narzekać 😩😩😩😩

Yaro

Anuluj