UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gregor82 - W masmediach i przy okazji różnych uroczystość słyszymy o: "służbie drugiemu człowiekowi", "szczególnej wrażliwości lekarzy i pielęgniarek", "wielkim zaangażowaniu i oddaniu pacjentom", "wielkim poświęceniu dla dobra drugiego człowieka" i. t.p. Są to puste slogany, które nijak się mają do rzeczywistości.


Anuluj