UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niby czemu ma być empatia dla pacjentów, są traktowani tak jak KLIENT. Jak by lekarz czy personel szpitala miał się przywiązywać do chorych to każdy by potrzebował opieki psychologa. Pacjent jest klientem a szpital świadczy usługi i TYLE. Pojedź za granice chociażby do takiej Brukseli albo Niemiec tam się dowiesz że nie ma takiego czegoś jak EMPATIA w szpitalu. Druga sprawa kolejki i zły system opieki zdrowotnej to WINA rządu.
Gregor82