UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wystarczy doświadczyć rejestracji i czasu oczekiwania na przyjęcie przez "zmęczony personel ". tam nie ma empatii... życzę im podobnie.
wystarczy doświadczyć rejestracji i czasu oczekiwania na przyjęcie przez "zmęczony personel ". tam nie ma empatii... życzę im podobnie.