UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekop? Ciekawe. Jak przekopu nie było, problemu nie było. Może naruszenie osadów z dna rzeki, może coś z tej sztucznej wyspy. Dziękujemy Pisowi
wędkarz
Przekop? Ciekawe. Jak przekopu nie było, problemu nie było. Może naruszenie osadów z dna rzeki, może coś z tej sztucznej wyspy. Dziękujemy Pisowi
wędkarz