UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przekop? Ciekawe. Jak przekopu nie było, problemu nie było. Może naruszenie osadów z dna rzeki, może coś z tej sztucznej wyspy. Dziękujemy Pisowi

wędkarz

Anuluj