UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj przynajmniej było koło śpiewacze w wolnej Polsce w polskim Elblągu. I o tym za sto lat warto przypominać i przedrukować te materiały z Portela w nadal w wolnym i polskim Elblągu.


Anuluj