UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj przynajmniej było koło śpiewacze w wolnej Polsce w polskim Elblągu. I o tym za sto lat warto przypominać i przedrukować te materiały z Portela w nadal w wolnym i polskim Elblągu.
Wczoraj przynajmniej było koło śpiewacze w wolnej Polsce w polskim Elblągu. I o tym za sto lat warto przypominać i przedrukować te materiały z Portela w nadal w wolnym i polskim Elblągu.