UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@derty - Wystarczy najpierw sobie wyobrazić a potem szczerze sobie odpowiedzieć na pytanie co ja bym zrobił / zrobiła gdybym żył / żyła w tamtych czasach w tamtych warunkach. Otóż tamte pokolenia Polaków przeżyły to w większości godnie, odbudowując kraj po wojnie i tworząc lepsze warunki dla następnych pokoleń.