UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@trzeba szczepic - Właśnie dlatego, że jesteś młody, niewiele wiesz. Nie masz skali porównawczej, nie wiesz, kto kiedyś nawalił, kto celowo zdradził, kto wziął w łapę itp. Nie znasz powiązań zakulisowych (kto komu i za czyje pieniądze), obstawiam, że nie znasz też wątków historycznych czy ideologicznych (Talmud). Do tego wypowiadasz kocopały typu "rzetelna wiedza" (pewnie z telewizji albo z uniwersytetu, gdzie rektor umoczony w sprzedaż gruntów kolesiom po zaniżonych cenach), "inteligencja społeczna" (w tym narodzie nigdy jej nie było) i "mądrzy ludzie z zasadami" (często te zasady prowadzą właśnie do zguby, dlatego nazwano je zasadami, żeby motłoch czuł się dumny, że robi coś dobrego). Nie chcę cię hejtować tym wpisem, ale założę się o wszystko, co mam, że z wiekiem zmienisz swoje zdanie i nastawienie. Sam kiedyś wyznawałem podobne "zasady" do twoich, ale właśnie dzięki uporowi, zdolności samodzielnego myślenia oraz dostrzeganiu sprzeczności - jestem dzisiaj po drugiej stronie barykady.
ernest