UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie jako młodego strasznie zadziwia jak moi rówieśnicy a także młodsi i starsi tworzą alternatywną rzeczywistość i posiadają jakieś pseudonaukowe teorie. Rozumiem strach przed szczepieniami i powikłaniami, ale czasami jak słucham tych teorii to śmiech mnie bierze. Wystarczyłoby tylko poszukać rzetelnej wiedzy, nie na tik toku i fb. Dziecko boją się zaszczepić, bo dostanie plamki na ręku albo gorączki, ale nawalić się wódą czy naćpać i zdychać 4 dni to jest elegancko. Źle się zaczyna dziać. Spada inteligencja społeczna, a mądrzy ludzie z zasadami stają się dziwakami na swoich dzielnicach.

trzeba szczepic

Anuluj