UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zsczna robić to skończa na zimę. Snieg z deszczem każdy będzie w domu sidzial a nie lazìl po błotnistej bażantarni
D23
Zsczna robić to skończa na zimę. Snieg z deszczem każdy będzie w domu sidzial a nie lazìl po błotnistej bażantarni
D23