UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro pamiętasz różne koncerty w Muszli w Bażantarni to jesteś też emerytem. A tak przy okazji co to za stwierdzenie, że tam są imprezy tylko dla emerytów. Od kiedy to teatr, opera, operetka czy muzyka klasyczna to emeryckie upodobania. Kultura mo różne oblicza i jak mawiali starożytni: "de gustibus non est disputandum", czyli jak mawia mój serdeczny kolega: " jeden lubi jabłka, a drugi cytryny".


Anuluj