UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety Elbląg został wchłonięty przez Trójmiasto przez co powoli zaczął umierać. Większość firm po covidzie upadła w Elblągu i spowrotem nie otworzyła się w Elblągu, lecz w Trójmieście na czym Elbląg stracił.
ELBLĄGI