UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety Elbląg został wchłonięty przez Trójmiasto przez co powoli zaczął umierać. Większość firm po covidzie upadła w Elblągu i spowrotem nie otworzyła się w Elblągu, lecz w Trójmieście na czym Elbląg stracił.

ELBLĄGI

Anuluj