UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto personalnie odpowiada za ten idiotyczny podział administracyjny, sprzed lat. Jest taki obywatel, były funkcjonariusz jedynie słusznej Partii.


Anuluj