UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za dużo TV Republika i tego typu przekazów. Nie masz o niczym pojęcia, aż wstręt bierze jak takie brednie się czyta.
Za dużo TV Republika i tego typu przekazów. Nie masz o niczym pojęcia, aż wstręt bierze jak takie brednie się czyta.