UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I dlatego Elbląg musi być włączony przed Wisłe i do Gdańska. Taki podział jest wtedy sprawiedliwy i słuszny w razie koniecznosci. Sam Gowin powiedział że w Elblągu płynie Wisła a był wtedy z PiSem.


Anuluj