UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może u ciebie tak jest, u mnie nie, nie wiem czy choć jedna rzecz by się znalazła z taką etykietką. Chciałam nawet zamienić japoński samochód na Made in Poland ale nie mogę się doczekać Izery. Ja nie mam biedy. Za dużo piszesz o sobie.