UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może u ciebie tak jest, u mnie nie, nie wiem czy choć jedna rzecz by się znalazła z taką etykietką. Chciałam nawet zamienić japoński samochód na Made in Poland ale nie mogę się doczekać Izery. Ja nie mam biedy. Za dużo piszesz o sobie.


Anuluj