UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jedyna realna szansa na przetrwanie miasta. Innych alternatyw brak, Elbląg nie może konkurować z Trójmiastem (nie ma takich możliwości), a jest w jego orbicie wpływu.


Anuluj