UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

z drugiej strony władze Elbląga nie przedstawiły swojego oficjalnego stanowiska na etapie konsultacji społecznych. - To na co czekamy ? Liczę, że tak jak 98 % elblążan było za wejściem do woj pomorskiego, tak teraz mimo, że mniej jest obecnie elblążan w Elblągu zdecydowana wiekszość bedzie za wejściem do Metropolii, więc czekamy na szybki ruch Prezydenta Missana.


Anuluj