UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkie biedne sfrustrowane elblongi, komentujące tu, wylewające swoją żółć- a idżcie do lasu, pooddychajcie świeżym powietrzem, wyłączcie ściek republika-będzie wam lżej.

yril

Anuluj