UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Inzynier z Petrobudowy - Za czym ty nadążasz? Za "sfoim" wykształceniem? Zweryfikuj podpis, inżynierowie potrafią pisać po polsku.
@Inzynier z Petrobudowy - Za czym ty nadążasz? Za "sfoim" wykształceniem? Zweryfikuj podpis, inżynierowie potrafią pisać po polsku.