UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Inzynier z Petrobudowy - Za czym ty nadążasz? Za "sfoim" wykształceniem? Zweryfikuj podpis, inżynierowie potrafią pisać po polsku.


Anuluj