UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To samo z dyrektorami szkol wszelakich powinno byc a zwlaszcza kiedy taki dyrektor z zawodu jest juz ma emwryturze i za nic w swiecie nie zamierza opuscic zajmowanego stanowiska niejednokrotnie zatruwajac przy okazji zycie uczniom i pracownikom bo nie nadaza w sfej starosci za zmieniajacym sie obrazem terazniejszego swiata.
Inzynier z Petrobudowy