UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To samo z dyrektorami szkol wszelakich powinno byc a zwlaszcza kiedy taki dyrektor z zawodu jest juz ma emwryturze i za nic w swiecie nie zamierza opuscic zajmowanego stanowiska niejednokrotnie zatruwajac przy okazji zycie uczniom i pracownikom bo nie nadaza w sfej starosci za zmieniajacym sie obrazem terazniejszego swiata.

Inzynier z Petrobudowy

Anuluj