UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ograniczona kadencyjność wymusza zmianę pokoleniową. Otwiera szanse dla innych. Należało by ograniczyć również do dwóch kadencje posłów, senatorów i radnych. Wymusilibyśmy tym ruchem wymianę kadr i otwarcie na ambitnych młodych. Ile można patrzeć na dożywotnich posłów: Kaczyńskiego i Tuska. To są blokujący zmiany w tym kraju!

KADENCYJNOŚ3XTAK

Anuluj