UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ograniczona kadencyjność wymusza zmianę pokoleniową. Otwiera szanse dla innych. Należało by ograniczyć również do dwóch kadencje posłów, senatorów i radnych. Wymusilibyśmy tym ruchem wymianę kadr i otwarcie na ambitnych młodych. Ile można patrzeć na dożywotnich posłów: Kaczyńskiego i Tuska. To są blokujący zmiany w tym kraju!
KADENCYJNOŚ3XTAK