UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i koniec lata i kolejny rok gdy pięknie wyremontowana Muszla za pieniądze Miasta, czyli nasza jest zarezerwowana tylko dla jednej emeryckiej organizacji "kulturalnej " Szkoda, bo pamiętam lata 70 te gdy co niedziela były tam koncerty