UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już kolejny artykuł o planowanych, bądź realizowanych wydarzeniach kulturalnych w Elblągu. Jak widać po komentarzach zarówno pod tym tekstem jak i pod poprzednimi niestety piszący je albo nie rozumieją sztuki, albo zwyczajnie nie chcą ją poznawać, bo przekracza ich możliwości. Zapewne traktują to jako "lewacki" wymysł, który należy potępiać. Potwierdza to nasze zacofanie cywilizacyjne, a ponieważ w ostatnich wyborach ponad 10 600 000 wyborców zagłosowało przeciw nowoczesności za polskim marazmem i nietolerancją to trudno się temu dziwić. 'Kiedyś jeden z obecnie tępionych klasyków na pytanie "Co robić" odpowiedział : "uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć, bo tylko wtedy zdobyta wiedza pozwoli nam zrozumieć otaczający nas świat. I może tak być, że wówczas i kucharka może zostać premierem".

BIUle

Anuluj