UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miejmy nadzieje, że to nie będzie naigrywanie się / parodiowanie modlitwy i modlących się w sensie dosłownym. Modlitwy i szepty do duchów, duszków, weży i bytów pozazienskich etc w tych murach nie koniecznie jest na miejscu. Pamiętajmy, że to mimo wszystko jest konsekrowane miejsce.