UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budować, budować a nie tylko gadać i planować. Co parę lat to samo, czy musi dojść do konkretnej tragedii?
Macieeeeej
Budować, budować a nie tylko gadać i planować. Co parę lat to samo, czy musi dojść do konkretnej tragedii?
Macieeeeej