UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za marne pieniądze przepracował Pan Mirosław w elbląskim muzeum. Wielki szacunek. Duże pieniądze zarabiali dyrektorzy. Jest Pan bardzo skromny. Duży szacunek.

Anna L.

Anuluj