UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać to rozpieszczanie przy budowie parkingu na Warszawskiej. Odkryli jak zawsze stare mury i bedą na nie patrzeć pół roku jakby było coś nowego pod ziemią starówki. Podobnie z budową osiedla, wszystko stoi bo ktoś tak rządzi !