UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać to rozpieszczanie przy budowie parkingu na Warszawskiej. Odkryli jak zawsze stare mury i bedą na nie patrzeć pół roku jakby było coś nowego pod ziemią starówki. Podobnie z budową osiedla, wszystko stoi bo ktoś tak rządzi !


Anuluj