UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto się wybrać, tylko szkoda, że lato po kilku tygodniach ma sie ku końcowi i kolejny rok nikt oprócz ETK nie skorzystał z uroków Muszli Koncertowej w Bażantarni. Ciekawe ile kosztuje jej wynajem od Urzędu Miasta ?