UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie czas już wielki opuścić te dwie największe szczujnie, obie doznały szczękościsku I nie odpuszczą do śmierci - trzeba poszukać kogoś nowego, może Bosak ?, może zupełnie ktoś nowy, mądry, wykształcony, ale dość tych już ogranych na lokalnym forum jak stara płyta, i tych na krajowym. Pis I Po to prawdziwe I szkodliwe dla nas zło.
Idzie nowe