UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@poinformowany - Proszę napisać ile osób z tego może skorzystać i dlaczego tylko Elbląg? Z tego co wiem to środków starczy dla niewielu potrzebujących. Potrzebne są systemowe rozwiązania.


Anuluj