UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@biedny chłopek roztropek - To teraz może zarobki... marudzicie że koszyk droższy. Ja 3,5 roku temu zarabiałem 4500 a teraz 7 k zaznaczę że ciągle w tej samej firmie


Anuluj