UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@biedny chłopek roztropek - To teraz może zarobki... marudzicie że koszyk droższy. Ja 3,5 roku temu zarabiałem 4500 a teraz 7 k zaznaczę że ciągle w tej samej firmie
@biedny chłopek roztropek - To teraz może zarobki... marudzicie że koszyk droższy. Ja 3,5 roku temu zarabiałem 4500 a teraz 7 k zaznaczę że ciągle w tej samej firmie