UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@biedny chłopek roztropek - Jeszcze więcej dodruku pustego pieniądza bez pokrycia dla darmozjadów i procentowych (nie kwotowych podwyżek emerytur dla najbardziej ubogich). Jeszcze więcej plusów i urzędników. Będzie na pewno lepiej. Weźcie przykład z Rumunii. Tam zaczęto oszczędzać.


Anuluj