UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka pandemia osiołku. W pandemii świat stał ceny stały w miejscu. Paliwo rekordowo nienaturalnie tanie bo szejkowie musieli tanio puszczać. Inflację w pandemii wymyślił PiS. Ściemnili ludziom i powielają te teksty.


Anuluj