UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W punkt ! Ja ja słyszę; "rząd na uchodźstwie lub prezydent na uchodźstwie" to pytam, co to rząd, co to za prezydent, co daje nogę z kraju i udaje, że... rządzi Polską, siedząc bezpiecznie za granicą zostawiając naród! Dla mnie bohaterem był Prezydent Warszawy, który jej nie opuścił i wspierał warszawiaków..

Khckgxifz

Anuluj