UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda wystarczyło zostać na starych zasadach i pobierać dla siebie 3000 ponad złotych. Ja też mam syna niepełnosprawnego w stopniu znacznym, autyzmem i padaczka, syn potrzebuje leków pampersów. Syn ma rentę i świadczenie dopełniające a to wynosi 3800 zł plus moje świadczenie pielęgnacyjne 3500 zł. I tak samo muszę go na brać, nakarmić, kupić leki i środki czystości oraz do pielęgnacji. I wystarcza i odkładam mu po 300 zł miesięcznie, proszę mi wierzyć da się. I jeśli chodzi o emeryture to mam prawo ja zawiesić dopóki Bóg da siły i będę mogła opiekować się moim synem który skończył 20 lat i wtedy być może oddam go do dpsu, bo biorę to pod uwagę, sama mam już 55 lat. Ale taka opieka wytchnieniowa jest potrzebna to fakt.
Adel