UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oczywiscie korzystaja z niego dzieci z zewnatrz bo jako rodic widze cy dzieco jest naszej dzielnicy czy nie :) jeszcze niedawno prebywalo na nim sporo dzieciaczkow.

a123_86

Anuluj