UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzymam kciuki bop sami wywalczyliście sobie ten awans, nie to co Olimipa która dostaje pół Bańki od prezia
Trzymam kciuki bop sami wywalczyliście sobie ten awans, nie to co Olimipa która dostaje pół Bańki od prezia