UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

KTO MIESZKA NA KOSCIUSZKI?! Parking dla kilku bloków wybudowano na terenie miasta z sldindiszy z BO i okazuje się że plac zabaw na terenie wspólnoty mieszkaniowych też jest z funduszy BO i jeszcze remont na koszt podatnika?! Co jest ludzie ?! Przecież to przekręt jakiś!!!


Anuluj