UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
KTO MIESZKA NA KOSCIUSZKI?! Parking dla kilku bloków wybudowano na terenie miasta z sldindiszy z BO i okazuje się że plac zabaw na terenie wspólnoty mieszkaniowych też jest z funduszy BO i jeszcze remont na koszt podatnika?! Co jest ludzie ?! Przecież to przekręt jakiś!!!